הגיוני שאחרי הוספת תוסף דלק השתפרה הצריכה ב300 ק"מ לפול טנק? - כללי - HWzone פורומים
adplus-dvertising
Skip to content
  • Create an account
  • About Us

Hello Guest!

Please note - in order to participate in our community, comment and open new discussions, you must join as a registered member.

Our members enjoy many advantages, including the ability to participate in discussions, enjoy raffles and promotions for members of the site, and receive our weekly content directly by email.

Do not like being harassed by email? You can register for the site but do not submit your registration to the weekly email updates.

Does it make sense that after adding a fuel additive, consumption improved by 300 km per pool tank?

Raphael

Recommended Posts

במוסך המורשה המליצו לשים תוסף דלק (שברח לי השם הספציפי שלו) שעולה 60 ש"ח, לפני שאני מחליף חיישן ECG (או איך שלא קוראים לזה, חיישן שמווסט גזים)

פול טנק לפני התוסף - 550 ק"מ ל-40 ליטר.

עם התוסף- 850 ק"מ לאותו כמות ליטרים.

אחרי שנגמר הפול טנק של התוסף תידלקתי עוד פול וסיימתי אותו חזרה ב550.

Makes sense?

ואם כן, האם זה יהיה חכם להוסיף בכל תדלוק את התוסף הזה? (כי זה יותר יחס עלות-תועלת גבוה יותר..)

Link to content

תוסף שמים פעם בחצי שנה עד שנה.. זה לא כזה בריא לרכב גם ככה.

יש סיכוי ששמו לך BG44K .

לגבי הצריכת דלק , או שעד היום הכנסת לרכב דלוק מהול או שפשוט לא חישבת נכון.

Link to content

אין כזה סרט בעולם..

אלא אם כן פשוט ה550 ק"מ היו בתוך העיר ואיכשהו בבדקיה של ה800 ק"מ נסעת מחוץ לעיר במהירות 100 קמ"ש קבוע במשך כל ה800 ק"מ , אילת וחזרה :P

Link to content

מדובר בפולו שנת 2003, 1400 סמ"ק, 75 כ"ס.

מה שמצחיק זה שבאותו פול טנק אחרי שכבר הגעתי ל400 ק"מ והמחוג דלק עדיין היה דבוק לפול חזרתי למוסך בעצבים כי "הוא דפק לי את החיישן דלק" ו "זה לא אמור להיות ככה!"

המוסכניק התעקש שזה תקין ושזה בעצם הצריכה הטבעית של האוטו שלי. לא הייתי מוכן לקבל את זה, אז פשוט פתחנו את המיכל דלק. ו..הוא צדק. המיכל היה יחסית מלא (למרות שהצורה שלו לא באמת מאפיינת את המצב האמיתי של הקיבולת דלק)

אז עשיתי שיעורי בית. בדקתי כמה אני נוסע בעיר בממוצע וכמה בינעירוני. היחס פחות או יותר דומה. אך שהשתמשתי בתוסף לאותו פול טנק מסכן של 40 ליטר המונה רשם 848 ק"מ עד שנדלקה הנורה האדומה.

אז מה da fuck קרה כאן??

Link to content

ממה שאתה מתאר הדבר הכי סביר הוא שהמד מרחק של האוטו מזייף בצורה היסטרית (כלומר, לא באמת נסעת 848 ק"מ).

פולו שמונה שנים על הכביש שעושה 21 ק"מ לליטר? ועוד חלק מזה בעיר? לא מאמין שזה המצב.

ובטח שאין שום סיכוי שהתוסף דלק המצחיק עשה את זה.

Link to content

הרכב שלך אוטומטי ?

אני יודע שאני בזמנו הייתי עושה 850 קמ בסיטרואן ברלינגו על מיכל מלא ,אבל היא 1.6 TDI וידנית וזה יצא ממוצע של 14 ק"מ לליטר .

יש לי חבר שיש לו ידנית 1.4

206

עושה אצלו ליטר ל 15 ק"מ ,נירא לי שאתה קצת טועה בצריכה שלך תבודק שוב

תמלא פול ותחלק תיסע כרגיל עד התדלוק הבא לקראת סוף המיכל ותראה !

לי יש סוזוקי 1.3 סוייפט ישנה עושה ליטר ל 10 בעיר !

Link to content

ארכיון

This discussion has been archived and new comments can not be added.

• Create new ...

At the top of the news:

new on the site